Leidschendam – Op de fiets wilde een 74-jarige Hagenaar maandag 19 juli zijn in beslag genomen auto ophalen bij een politiebureau in Den Haag-Zuid. De auto was enkele dagen daarvoor in beslag genomen, omdat de man diverse verkeersovertredingen had begaan. Hierbij was ook het rijbewijs van de Hagenaar ingevorderd.
Maandag rond het middaguur kreeg de politie echter allemaal verontruste telefoontjes van geschrokken automobilisten. Klaarblijkelijk had de man voor de snelste route gekozen; hij was op zijn fiets over de N14 door de Vliettunnel gereden, en vervolgens de A4 opgefietst. Agenten haalden hem van de weg, ter hoogte van de splitsting met de A13.
De man kwam verward op de agenten over; hij dacht op het fietspad te rijden en was zich van geen kwaad bewust. De Hagenaar werd meegenomen naar het politiebureau. Daar droegen agenten de man over aan de hulpverlening.