8 september 2010

klok.swf

Hondenbezitters op de bon

27-07-2010 - 10:25

Leidschendam-Voorburg - Inspecteurs van de gemeente hebben een controleactie gehouden op het naleven van de aanlijnplicht voor honden en het opruimen van hondenpoep. Hierbij bleek het overgrote deel van de hondenbezitters zich aan de regels te houden.

Slechts vijftien keer is proces-verbaal opgemaakt. Veertien baasjes moeten 60 euro betalen voor het niet aangelijnd hebben van de hond. Een eigenaar kreeg een bon van 90 euro voor het niet opruimen van de uitwerpselen. Een inwoner, die de hondenbelasting niet had betaald, kan rekenen op een naheffing.

De actie vond plaats op plekken waarover de gemeente veel klachten ontvangt. Naast de geplande acties controleren de inspecteurs van handhaving in de dagelijkse surveillances ook op aanlijn- en opruimplicht.
‹ terug

174x bekeken | 0 reacties | actueel

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren.

Heb je nog geen account?
Maak dan snel een account aan.

Overig nieuws (actueel) | meer...

07-09-2010: Politie wk 36
06-09-2010: Máxima bij uitreiking Huygensprijs
06-09-2010: Tussenstop voor sponsorfietstocht Rett
06-09-2010: Café ‘t Akkertje 100 jaar
06-09-2010: Helden van Hier in Kunstuitleen
Nieuws
Reacties
Foto's
Poll
Wat zou u vinden als de naam van Het Krantje wijzigt in Telstar?
Maakt me niet zoveel uit
Als de inhoud maar zo blijft
Is misschien wel beter
De naam Het Krantje moet blijven
© Telstar Media 2010 Voeg toe aan je iGoogle startpagina Voeg toe aan je favorieten!

Nieuwstips? Mail ze naar dick@telstar-uitgeverij.nl