Logo hetkrantje-online.nl

Familybrunch en high-tea op Molenwei tijdens Vlietdagen

  Actueel
Het was echt genieten voor gasten en de muzes van Vocaal Ensemble Muze tijdens het ontbijtconcert zondag op Molenwei (foto: pr).
Het was echt genieten voor gasten en de muzes van Vocaal Ensemble Muze tijdens het ontbijtconcert zondag op Molenwei (foto: pr).

Leidschendam - De stilte in het buitengebied is vooral op de zondagochtenden euforisch. Met een magnifiek ontwaken van de natuur was het echt genieten voor gasten en de muzes van Vocaal Ensemble Muze tijdens het ontbijtconcert afgelopen zondag op Molenwei.

Op de boerderij en Buitenplaats wordt door corona deze maanden ingezet op wat wel kan. Samen met lokale organisaties en initiatiefnemers blijkt dat een schot in de roos. Zolang de weergoden goed gehumeurd zijn kun je buiten alle kanten op. ‘Wel verbaas ik me telkens weer hoeveel bezoekers, ook uit onze gemeente, onbekend zijn met ons landelijke buitengebied, laat Vicky van der Krogt weten.

Leidschendam - De stilte in het buitengebied is vooral op de zondagochtenden euforisch. Met een magnifiek ontwaken van de natuur was het echt genieten voor gasten en de muzes van Vocaal Ensemble Muze tijdens het ontbijtconcert afgelopen zondag op Molenwei.

Op de boerderij en Buitenplaats wordt door corona deze maanden ingezet op wat wel kan. Samen met lokale organisaties en initiatiefnemers blijkt dat een schot in de roos. Zolang de weergoden goed gehumeurd zijn kun je buiten alle kanten op. ‘Wel verbaas ik me telkens weer hoeveel bezoekers, ook uit onze gemeente, onbekend zijn met ons landelijke buitengebied, laat Vicky van der Krogt weten.

Zondag 20 september staat een eerste Vlietpolderdag op het programma tijdens de Vlietdagen. “Er wordt natuurlijk al van alles georganiseerd op zondag maar met een echte Family Brunch en Family Bootcamp in de wei doen we toch net weer wat anders”, lacht Steven van der Toorn die graag mensen in beweging brengt. Om half drie volgt een gezellige high-tea en gedurende de dag wordt gezorgd voor een sfeervol muziekje en vermaak voor kinderen. 

Voor reservering en tickets www.depleck.nl/vlietdagen.

Het laatste weekend van september exposeren meerdere Stompwijkse kunstschilders op Molenwei tijdens de Open Atelierroute die oorspronkelijk in mei zou plaatsvinden.

Meer berichten