
Pakketten worden klaargemaakt bij de Voedselbank (foto: pr).
Kerstactie Voedselbank bij een aantal supermarkten
Leidschendam-Voorburg - De Voedselbank organiseert op zaterdag 12 december een kerstinzamelingsactie.
Bij de Albert Heijn en Jumbo in The Mall of the Netherlands en bij Albert Heijn op het Julianaplein in Voorburg staan vrijwilligers klaar. Wilt u, als u boodschappen gaat doen, een extra (houdbaar) artikel kopen en afgeven aan de vrijwilligers bij de stand na de kassa?
De afgelopen periode is een stijging te zien van het aantal cliënten dat een voedselpakket nodig heeft. Omdat Voedselbanken voor hun voedsel grotendeels aangewezen zijn op giften, zijn deze inzamelingsacties van groot belang. Door het kopen van een product en dit in te leveren bij de vrijwilligers, helpt u de Voedselbank de voorraad aan te vullen. Dit is hard nodig om elke week een voedselpakket te kunnen samenstellen.
Bij deze actie worden de geldende coronaregels in acht genomen (mondkapjes en 1,5m afstand), zodat iedereen veilig boodschappen kan doen.
Het zou mooi zijn als de Voedselbank iets extra’s mag ontvangen voor de feestdagen en de periode daarna.
-
9:55
-
UPDATE CORONAVIRUS afgelopen 48 uur 1 coronadode en 17 nieuwe besmettingen
9:30
-
Gratis webinar Beleggen en financiële rust!
6 dagen geleden
-
22 uur geleden
-
23 uur geleden
-
1 dag geleden
3
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Seizoensopening cricket heet voortaan ChicKing T20 Cup
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
Tevreden leners en blije biebmedewerkers
2 dagen geleden
-
Scouting Satoko Kitahara komt weer live bij elkaar!
2 dagen geleden
1
-
Online D66-bijeenkomst ‘Focus op economie!’
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
2
-
Actieve voorjaarsvakantie bij RKAVV
3 dagen geleden
Meest gelezen



Nieuwsoverzicht
-
mall of the netherlands Trap in Leidsenhage bij AH komt toch terug
9:55
-
historisch leven aan de vliet Eerste Stompwijkse pastoor
22 uur geleden
-
‘Cultuurgeld niet naar algemene reserve’
23 uur geleden
-
Torenflats Julianabaan stuiten op bezwaren
1 dag geleden
3