(Foto: Michel Groen)
(Foto: Michel Groen) Michel Groen

Dans aan de Vliet jubileert

Actueel 260 keer gelezen

In 2022 viert Stichting Dans aan de Vliet zijn 12,5 jarig jubileum! Daarom hebben we een aantal activiteiten organiseert: op woensdag 20 april om 13:15-14:05 en vanaf 14:15-15:05 openen onze deuren voor jonge kinderen vanaf 4 jaar en hun ouders/verzorgers om te komen kijken naar de lessen kleuterballet.

Op zaterdag 23 april gaan we door vanaf 9 uur tot 15 uur met de lessen in de ochtend 9 uur, 10 uur en 11 uur met peuterdans, 12:15 uur ballet voor 6-7 jarige en vanaf 13:15 uur Ballet met pit voor 9+ jarige.

In onze gemeente zijn we de enige die Caractére dans geven, een onderdeel van volksdans die in de les om 13:15 wordt gegeven en Ballet conditie training voor volwassenen met een gediplomeerde( ex-professionele danseres) op woensdag avond 20-21 uur.

Stichting Dans aan de Vliet is een begrip in onze gemeente, met veel optredens buiten, tijdens verschillende festivals bij De Vlietdagen, A walk in the park, Het Huygensfestival en grote voorstellingen in Theater Ludens met professionals en amateurs. Op 17 december 2022 komt een grote Kerstjubileums voorstelling in theater Ludens.

In 2019 was stichting Dans aan de Vliet winnaar van het Cultuurprijs, jaarlijks prijs voor een culturele instantie die zich inzet voor de ontwikkeling in de cultuurgebied. Aanmelden is gewenst ivm reserveren van plekken voor publiek.

Op zaterdag 2 juli is er ook een open dag voor geintereseerden. Mail naar info@dansaandevliet.nl voor meer informatie.www.dansaandevliet.nl

Uit de krant