
KPN legt glasvezelnetwerk aan in Voorburg
Actueel 1.813 keer gelezenVoorburg - KPN begint met de uitrol van het glasvezelnetwerk in Voorburg ter vervanging van het bestaande kopernetwerk. Daarmee is het bedrijf de tweede partij die glasvezel aanlegt in Voorburg.
In Voorburg ligt al glasvezel van een andere partij. Toch legt ook KPN een glasvezelnetwerk aan. “KPN heeft daarvoor twee redenen: Ten eerste gaat het om kwaliteitsgarantie en de vervanging van de koperen verbinding. Deze is aan het eind van zijn levensduur en niet berekend op het alsmaar toenemende dataverkeer. KPN hoeft hierdoor maar één netwerk te onderhouden. Dat is duurzamer. Glasvezel garandeert de inwoners van Voorburg een stabiele, betrouwbare en toekomstbestendige internetverbinding.”, aldus Dennis Voermans, gebiedscoördinator bij KPN.
“Ten tweede biedt het glasvezelnetwerk van KPN de inwoners de keuze uit meerdere internetproviders”, gaat Dennis verder. “Zo kunnen zij kiezen voor de provider die het beste bij hen past.”
De aanleg gaat voor enige overlast zorgen. “Ook al is het op de korte termijn natuurlijk vervelend dat de straat opnieuw opengebroken wordt, daarna ben je voor minimaal 50 jaar klaar. Zo krijgt iedereen in Nederland een zeer goede, toekomstbestendige verbinding”, aldus KPN.
















