
Succesvolle Tour For Life Music Night bij Hijdra
Actueel 1.024 keer gelezenLeidschendam - De Tour For Life Music Night in Partyboerderij Hijdra van afgelopen zaterdag 9 april werd druk bezocht.
Zo'n 200 mensen kwamen af de op 60'er en 70'er jaren muziek van rockband Play After en DJ TIM J, die het feest opvrolijkte met zijn unieke beeld- en soundmixen. Het evenement werd geheel belangeloos georganiseerd door Frans van Roon i.s.m. Wil Kortenbach van rockband PlayAfter en Partycentrum Hijdra.
Initiatiefnemer en Leidschendammer Frans van Roon, die in 2014 zowel zijn vader als zijn schoonvader verloor aan kanker, heeft zich als enthousiast racefietser met twee vrienden - Hugo Pellikaan en Peter van Schaik - voor de Tour For Life monstertocht van Italië naar Rotterdam ingeschreven. Samen met hun begeleiders Tim van Schaik (zoon van Peter), Edwin Lohman (assistent-manager bij Fit All Day) en Martijn Moerman (fysiotherapeut bij Fysio Physics) willen zij geld inzamelen voor de Daniël Den Hoed stichting in Rotterdam, die zich specialiseert in individuele kankertherapieën.
De muziekavond was één van de inzamelingsacties om een zo groot mogelijk bedrag bijeen te brengen voor kankeronderzoek. De opbrengst was een mooie €2250,- die voor 100% ten goede komt aan de Daniël Den Hoed stichting van het Erasmus MC in Rotterdam.
















