De kleinkinderen en kinderen van de heer Van den Eerenbeemt begeleidden zijn baar naar de rouwwagen (foto: Anke Haitsma).
De kleinkinderen en kinderen van de heer Van den Eerenbeemt begeleidden zijn baar naar de rouwwagen (foto: Anke Haitsma). HAITSMA

Eervol afscheid oud-directeur De Mantel

Actueel

Voorburg - Maandagochtend werd een ontroerend en respectvol eerbetoon gebracht bij de uitvaart van Harry van den Eerenbeemt, die drie decennia (1976-2006) bij Florence Woonzorgcentrum De Mantel werkte. Voormalig personeel van De Mantel verzamelde zich om een erehaag te vormen voor de man die gedurende zijn loopbaan als administrateur begon en uiteindelijk als directeur afscheid nam.

Het was een emotioneel moment toen de kleinkinderen en kinderen van de heer Van den Eerenbeemt zijn baar vanuit het mortuarium naar de rouwwagen leidden. Dit gebaar symboliseerde niet alleen de waardering voor zijn inzet, maar ook de sterke band die hij gedurende zijn tijd bij De Mantel met het personeel had opgebouwd. 

“Hij was meer dan een directeur; hij was een mentor, een vriend en een bron van inspiratie voor ons allen”, aldus Henri Beukers, de facility manager van De Mantel. “Harry geloofde in het belang van zorg die met een warm hart werd verleend. Zijn toewijding aan het welzijn van de cliënten en het personeel heeft onze instelling op vele manieren verrijkt.”

Achttien jaar na zijn uitdiensttreding is de invloed van van den Eerenbeemt nog altijd voelbaar in de organisatie. Beukers: “Vandaag laten we zien hoe het bij ons gaat: mensen komen via de voordeur bij De Mantel binnen en ze vertrekken ook via de voordeur, met dezelfde eer en respect die we hen altijd hebben gegeven.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Wina-Ricardo laat je in Theater Ludens kennismaken met Wina's-Wereld (foto: Mark-David).
Maak in Ludens kennis met Wina’s Wereld THEATER 6 uur geleden
De fonkelnieuwe Haagsche ‘TINA’ trams zijn nu in Leidschendam-Voorburg regelmatig op lijn 2 aan te treffen (foto/tekst: Yinka Jan Sojinu).
‘TINA’ trams debuteren op lijn 2 Leidschendam-Den Haag Actueel 7 uur geleden 1
De kerstshow staat dit jaar in het teken van Arthurs magische kerstreis (foto: Intratuin Zoetermeer).
Maak een magische kerstreis bij Intratuin Zoetermeer Commerciele berichten 7 uur geleden
De observatie bij het betreffende kruispunt Prinses Mariannelaan - 
Heeswijkstraat op woensdagochtend 14 oktober (foto: pr).
Aandacht voor gevaarlijke kruising Prinses Mariannelaan-Heeswijkstraat Actueel 9 uur geleden 3
 Een enthousiaste goochelaar kwam de kinderen vermaken en maakte ook de winnaars van de kleurwedstrijd bekend (foto: De Blauwe Tram).
Wijkvereniging De Blauwe Tram vierde haar 40-jarig bestaan Actueel 11 uur geleden
Controle van de opslagboxen door toezichthouders, politie en mensen van de Omgevingsdienst Haaglanden (foto: gemeente LV).
Wapen, verdovende middelen en nicotinezakjes gevonden bij controle van opslagboxen Populierendreef Actueel 13 uur geleden

Uit de krant