De CDA-raadsleden Liesbeth van der Heide (l.) en Lieke Muller houden een politiek inloopspreekuur voor inwoners.
De CDA-raadsleden Liesbeth van der Heide (l.) en Lieke Muller houden een politiek inloopspreekuur voor inwoners.

Inloopspreekuur CDA-raadsleden voor inwoners

Actueel

Leidschendam-Voorburg - CDA-raadsleden Liesbeth van der Heide en Lieke Muller houden beiden op vrijdag 18 augustus van 13:00 tot 15:00 uur een politiek inloopspreekuur voor inwoners.

Tijdens dit spreekuur kunnen inwoners bij de raadsleden aanschuiven om hun verhaal te delen. 

“We horen regelmatig van bewoners dat ze moeite hebben om iemand uit de lokale politiek persoonlijk te spreken. Daarom leek het ons een goed idee om naast onze wijkbijeenkomsten, die het CDA specifiek in/voor wijken organiseert, ook een persoonlijk inloopspreekuur te houden”, legt Liesbeth van der Heide uit. “Het doel is dat inwoners laagdrempelig met ons in contact kunnen komen om hun verhaal te delen. We kunnen niet a la minute een oplossing bieden, we kunnen ook niet alles oplossen, maar we kijken wel of we de komende periode politiek iets met de informatie van bewoners aan de slag kunnen”.

Dat het CDA op verschillende manieren het oor te luisteren legt bij bewoners bleek al uit de wijkbijeenkomsten die de partij eerder al in Voorburg-west en De Heuvel/Amstelwijk organiseerde. ”Het inloopspreeluur is open voor alle inwoners - ongeacht op welke partij je stemt of wat je politieke voorkeur is. Wij zijn aanwezig bij Coffee Works en DE Cafe en mensen zijn welkom om met een kop koffie aan te schuiven”, vult Lieke Muller aan.

Tussen 13:00 en 15:00 is Liesbeth van der Heide aanwezig bij Coffee Works aan de Parkweg in Voorburg, Lieke Muller zit op dat moment bij het Douwe Egberts Café (tegenover Paagman) in de Westfield Mall of the Netherlands.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant