Jorge Nolte, nieuwe Technisch Directeur Cartouche (foto: pr).
Jorge Nolte, nieuwe Technisch Directeur Cartouche (foto: pr).

Jorge Nolte TechnischDirecteur Cartouche

Sport 1.360 keer gelezen

Het bestuur van V.M.H.C. Cartouche is superblij dat Jorge Nolte komend seizoen start als Technisch Directeur van Cartouche.

Jorge beschikt over zeer ruime ervaring binnen de hockeywereld. Zo is hij onder andere 6 seizoenen werkzaam geweest als Hoofdklasse coach bij Bloemendaal, Hurley en KZ. Als Technisch Directeur heeft hij 8 seizoenen gewerkt bij Bloemendaal en daarnaast bij Amsterdam en Alecto. De afgelopen 3 seizoenen was Jorge Technisch Directeur bij HBS. Dit seizoen werd hij kampioen met Leiden Dames 1; volgend seizoen komt hij met dit team ook als coach in de promotieklasse uit. 

“We zijn ervan overtuigd dat Jorge met de Jeugdopleiding in top- en breedtehockey de volgende stap kan zetten. Hij kan de club naar een hoger niveau brengen”, aldus bestuurslid Jeugdhockey Matthijs Minderhoud.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant