
‘Samen Touren tegen Kanker’ rijdt ook door Stompwijk
Sport 779 keer gelezenStompwijk - Het fietsevenement L’Etape Rotterdam by Tour de France, dat door Stompwijk voert, wordt zaterdag 1 juli georganiseerd.
L Etape Rotterdam by Tour de France Peloton Ride is de nieuwe naam van wat voorheen de Erasmus MC - Tour de Rotterdam heette. De opbrengst van het evenement is bestemd voor de actie ‘Samen Touren tegen Kanker’ van de Erasmus MC Foundation en Daniel den Hoed Fonds en zal worden besteed aan onderzoek om de kwaliteit van leven van kankerpatiënten voor, tijdens en na de behandeling te verbeteren.
Het is een recreatieve toertocht voor toerfietsers met een lengte van ca. 135 km. De toertocht gaat vanaf Rotterdam The Haque Airport richting Den Haag en vervolgens via o.a. Zoeterwoude en Alphen a/d Rijn richting Nieuwkoopse Plassen en Woerden. Via o.a. Bodegraven, Boskoop, Waddinxveen, Bleiswijk en Berkel en Rodenrijs keert de wielerkaravaan terug naar Rotterdam. De deelnemers rijden in een gesloten groep onder begeleiding van politiemotoren en verkeersregelaars.
Ook geluidswagens, diverse medische teams, pers en andere volgers maken delen uit van de wielerkaravaan. Deze passeert Stompwijk (bij benadering) om ongeveer 10.28 uur via de Stompwijkseweg, Doctor van Noortstraat en Meerlaan. De karavaan rijdt over de hoofdrijbaan en tijdens de passage wordt het verkeer voor ca. 5 minuten stilgezet.
Meer info op www.samentourentegenkanker.nl.
















