De feestvreugde bij Forum Sport was enorm groot nadat de halve finale van de beker gewonnen werd. Zij zijn nu uitgeschakeld, maar misschien wordt het nog een keer feest als het kampioenschap binnen is (foto: AW).
De feestvreugde bij Forum Sport was enorm groot nadat de halve finale van de beker gewonnen werd. Zij zijn nu uitgeschakeld, maar misschien wordt het nog een keer feest als het kampioenschap binnen is (foto: AW).

Spannend einde voetbalcompetitie

Sport

Leidschendam-Voorburg - Zaterdag wordt door SEV en de eerste vrouwenelftallen van Forum Sport en RKAVV geen competitie gevoetbald. RKAVV heeft nog punten nodig voor lijfsbehoud in de 4e Divisie en speelt zaterdag bij de nummer laatst DSO. Het verschil is 10 punten. 

Koploper Forum Sport zet een grote stap richting het kampioenschap in de 1e Klasse en promotie naar de 4e Divisie wanneer zaterdag van en bij de nummer laatst Die Haghe gewonnen wordt. Het verschil is 20 punten. 

Om in het spoor van koploper Graaf Willem II VAC te blijven en eventueel kampioen te worden in de 3e Klasse moet Wilhelmus zaterdag van Schipluiden winnen.

Stompwijk’92 kan zaterdag bij winst op nummer 6 Warmunda op gelijke hoogte komen. Met fraaie overwinningen is dorpsclub de laatste weken in opmars. Trainer Erik van Manen, die nog een jaar bij Stompwijk’92 blijft: “We spelen nog 3 van de 4x uit op natuurgras. Dat is gewoon een mentaal dingetje waar we onszelf overheen moeten zetten om in de 4e Klasse te blijven. Overigens wordt oud-speler Rico Westdorp assistent-trainer en gaat spits Nick Ammerlaan nog een jaar door met voetballen. Dat is mooi voor de club.”

Programma zaterdag 4 mei

iDSO-RKAVV, Hildamlaan, Zoetermeer.

Die Haghe-Forum Sport, 14:30 uur, Wijndaelerweg, Den Haag.

Wilhelmus-Schipluiden, 15:00 uur.

SV Warmunda-Stompwijk’92, 15:00 uur, Herenweg, Warmond.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant