Afgelopen zondag gingen de wijkagenten Martin (Bovenveen) en Nabil (Essesteijn) met waterpistooltjes een watergevecht aan met de lokale jeugd.
Afgelopen zondag gingen de wijkagenten Martin (Bovenveen) en Nabil (Essesteijn) met waterpistooltjes een watergevecht aan met de lokale jeugd.

‘Waterpret moet kunnen’

Actueel

Leidschendam-Voorburg - De zon straalt en de temperaturen zijn ernaar: het is zomer. Het CDA hoopt dat jong en oud deze zomer kunnen genieten van het zomerse weer én van verkoeling, waarbij wederzijds begrip en coulance de boventoon voeren.

Afgelopen zondag gingen de wijkagenten Martin (Bovenveen) en Nabil (Essesteijn) met waterpistooltjes een watergevecht aan met de lokale jeugd. Het begin van een zomerdat vol waterpret voor jong en oud. “Een hoopgevend signaal” reageert CDA-fractievoorzitter Ron van Duffelen op de vrolijke filmpjes op Instagram. “Hartstikke leuk dat jong én oud, politie en kinderen elkaar vinden op warme dagen en samen de verkoeling opzoeken”.

“Vorig jaar hadden bewoners op gemeentegrond zwembadjes geplaatst voor hun (buur)kinderen. Op last van handhaving moesten deze badjes worden verwijderd.  De CDA fractie heeft hier toen vragen over gesteld. In de beantwoording is aangegeven dat het college samen met bewoners zou bekijken wat gedaan kan worden om waterpret in de ‘gemeentelijke achtertuin’ van hoogbouwwijken mogelijk te maken. We hopen dan ook van harte dat bewoners zich deze zomer niet druk hoeven maken over paarse krokodillen en verwijderde zwembadjes”, aldus Van Duffelen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant