Afbeelding

Extinction Rebellion protesteert in Mall

Actueel

Zondagmiddag 29 September protesteerde Extinction Rebellion in Mall of the Netherlands. Ze voerden actie tegen vervuilende ‘fast fashion’. Zeg maar, wegwerpmode. De demonstranten deelden gratis kleding uit. De Mall of the Netherlands was op de hoogte gesteld van de actie. Niettemin was er veel beveiliging van the Mall die controleerden of alles goed verliep. (Foto: Ap de Heus)

Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Julie Kropholler, Tegeltableaus,1939-1941, Raadhuiskwartier, (Leeuw, Raadhuislaan 4) Leidschendam (foto: Marian Kokshoorn).
De kosmos volgens Julie Kropholler KUNST IN LEIDSCHENDAM-VOORBURG 34 minuten geleden
Wina-Ricardo laat je in Theater Ludens kennismaken met Wina's-Wereld (foto: Mark-David).
Maak in Ludens kennis met Wina’s Wereld THEATER 13 uur geleden
De fonkelnieuwe Haagsche ‘TINA’ trams zijn nu in Leidschendam-Voorburg regelmatig op lijn 2 aan te treffen (foto/tekst: Yinka Jan Sojinu).
‘TINA’ trams debuteren op lijn 2 Leidschendam-Den Haag Actueel 14 uur geleden 2
De kerstshow staat dit jaar in het teken van Arthurs magische kerstreis (foto: Intratuin Zoetermeer).
Maak een magische kerstreis bij Intratuin Zoetermeer Commerciele berichten 14 uur geleden 1
De observatie bij het betreffende kruispunt Prinses Mariannelaan - 
Heeswijkstraat op woensdagochtend 14 oktober (foto: pr).
Aandacht voor gevaarlijke kruising Prinses Mariannelaan-Heeswijkstraat Actueel 16 uur geleden 3
 Een enthousiaste goochelaar kwam de kinderen vermaken en maakte ook de winnaars van de kleurwedstrijd bekend (foto: De Blauwe Tram).
Wijkvereniging De Blauwe Tram vierde haar 40-jarig bestaan Actueel 18 uur geleden

Uit de krant