Afbeelding

Ontmoeting voor ouders die hun kind niet kunnen zien

Actueel 67 keer gelezen

Leidschendam-Voorburg - Voor ouders die tijdelijk of langdurig geen of nauwelijks contact hebben met hun kind, organiseert Stichting Koosje zaterdag 19 september een ontmoeting in het Superheldencafé in Voorburg.

Het wegvallen van contact met een kind kan gevoelens van verdriet, gemis, machteloosheid en boosheid met zich meebrengen. Tijdens de bijeenkomst kunnen ouders andere vaders en moeders ontmoeten die een vergelijkbare ervaring hebben. Er is ruimte om het eigen verhaal te delen, maar luisteren zonder zelf iets te vertellen is ook mogelijk.

De bijeenkomst is geen therapie en er worden geen adviezen opgelegd. Het gaat vooral om herkenning, luisteren en elkaar steunen. Stichting Koosje wil met deze ontmoetingen voorkomen dat ouders met hun ervaringen alleen blijven.

De bijeenkomst is bedoeld voor vaders en moeders die te maken hebben met geheel of gedeeltelijk contactverlies met hun kind(eren). Deelnemers hoeven niets op te lossen of hun volledige verhaal te vertellen.

De ontmoeting vindt zaterdag 19 september plaats in het Superheldencafé in Voorburg. 

Aanmelden kan via aanmelden@stichtingkoosje.nl. Na aanmelding ontvangen deelnemers de praktische informatie over de bijeenkomst.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant