In het textielatelier kunnen deelnemers onder andere leren naaien.
In het textielatelier kunnen deelnemers onder andere leren naaien.

Open middag bij Atelier De Zwaan in Leidschendam

Actueel 115 keer gelezen

Leidschendam - Wie benieuwd is naar Atelier De Zwaan en wil ontdekken wat er in de ateliers gebeurt, is op donderdag 8 oktober van 14.00 tot 17.30 uur welkom tijdens de jaarlijkse open middag. Bezoekers kunnen kennismaken met de ateliers, de activiteiten bekijken en de sfeer bij De Zwaan ervaren. 

Atelier De Zwaan bestaat uit twee ateliers: een textielatelier en een beeldend atelier. In het textielatelier kunnen deelnemers onder andere leren naaien, weven, vilten, breien en haken. In het beeldend atelier wordt gewerkt met keramiek – zowel draaien als handvormen – mozaïek en tekenen en schilderen. 

Dagbesteding

De Zwaan biedt een plek voor mensen die behoefte hebben aan dagbesteding vanwege bijvoorbeeld een psychische kwetsbaarheid, niet-aangeboren hersenletsel, een burn-out of een licht verstandelijke beperking. Voor deelname is een indicatie vanuit de Wmo, Wlz of een persoonsgebonden budget (pgb) nodig.

Kennismaken met De Zwaan

De open middag is een laagdrempelige gelegenheid om kennis te maken met Atelier De Zwaan, de deelnemers en de verschillende creatieve activiteiten. Bezoekers kunnen rondkijken in de ateliers en ontdekken wat De Zwaan voor mensen kan betekenen. Atelier De Zwaan bevindt zich aan de Vlietweg 15 (hoek Overgoo) in Leidschendam. De toegang is gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant