
De InVESTEring huldigt Gerard van der Laan
SportLeidschendam - Voor het begin van de maandelijkse BuurtResto Lunch van voetbalvereniging SEV zette bestuurder van De InVESTEring Pieter Donath onlangs vrijwilliger Gerard van der Laan ‘In Het Zonnetje’.
De oud-sportverzorger van het eerste elftal en kandidaat 55+ LD-VB Sporter van het Jaar 2022, want duurloper, werd gehuldigd voor de vele activiteiten die hij nog voor SEV verricht.
De InVESTEring is een commissie van SEV-leden, die jaarlijks een extra financiële bijdrage levert om extra clubactiviteiten te kunnen blijven uitvoeren. De VESTE is de naam van het clubgebouw van SEV. Onder vele hoofdtrainers was Van der Laan jarenlang sportverzorger. Erna bleef hij SEV trouw.
Van der Laan verrichtte jarenlang de kantinedienst op dinsdagavond en bij winst van het 1e en 2e elftal op zaterdag bereidde hij voor de hele spelersgroep pittige kipkluifjes op dinsdagavond. Thans kookt en serveert hij samen met anderen maandelijks maaltijden tijdens de BuurtResto Lunch.
Naast de lovende woorden van Donath kreeg Van der Laan een dinercheque van PUURR aan de Vliet voor 2 personen overhandigd. BuurtResto-coördinator Rob de Ruijter reikte hem nog een bos bloemen uit. Van der Laan was verguld met alle blijk van waardering.
Op donderdag 16 maart is er weer een BuurtResto Lunch. Aanmelden kan via buurtrestosev@gmail.com.
















