
Open Jeugd Training bij SEV groot succes
SportLeidschendam - De door voetbalvereniging SEV georganiseerde Open Jeugd Training was vorige week een groot succes. De kinderen waren allemaal lekker met voetbal bezig, terwijl de ouders met een drankje vanaf de zijlijn de prestaties bewonderden.
Het heerlijke weer hielp natuurlijk ook mee.Zowel kinderen die nog nooit gevoetbald hadden als kinderen die opzoek waren naar een nieuwe club werden met open armen ontvangen. Na registratie werden de kinderen toegevoegd aan een bestaand team. Vervolgens gingen ze een uur lang gingen ze met elkaar en met de trainers aan de slag in diverse trainingsvormen. Na het harde werk stond er voor iedereen nog broodjes knakworst klaar en een lekkere beker limonade. Remco Frerich, SEV Jeugdvoorzitter: “Onze jeugdafdeling is afgelopen jaar enorm gegroeid. Voetbal blijft een laagdrempelige sport en is voor iedereen bereikbaar. Het plezier dat je op de velden ziet, gun je elk kind.”
Wethouder Astrid van Eekelen kwam ook even kijken: “Kinderen hebben tegenwoordig veel verleidingen en bewegen steeds minder. Sporten is super belangrijk. Samen sporten met leeftijdsgenoten op een vereniging als SEV motiveert enorm. Het was geweldig om die kinderen zo enthousiast bezig te zien.”
Belangstellenden zijn altijd welkom bij SEV om een keer te komen kijken of mee te trainen.
Meer info via sevleden@sev-voetbal.nl.
















