De gebiedsregisseurs in de gemeente Leidschendam-Voorburg (foto: gemeente LV).
De gebiedsregisseurs in de gemeente Leidschendam-Voorburg (foto: gemeente LV).

Regelmatig spreekuren van de gebiedsregisseurs

Actueel 1.579 keer gelezen

Leidschendam-Voorburg - Vindt u het belangrijk dat uw wijk veilig en leefbaar blijft? En heeft u daar vragen over aan de gemeente of de politie? Of heeft u goede ideeën voor uw straat, buurt of wijk? Dan kunt u terecht bij Uw gebiedsregisseurs.

Dat zijn Penchi Harteveld (Stompwijk) en Anne Hans (Voorburg). Een deel van de werkzaamheden van Vanessa van Hurck (Leidschendam) wordt tijdelijk waargenomen door Ugur Yazir.

De gebiedsregisseurs kennen uw straat, buurt en de wijk en weten wat er leeft onder inwoners. Ook staan zij in contact met andere organisaties, zoals woningcorporaties, politie en jongerenwerk. Samen met u kijken zij graag naar wat nodig en mogelijk is om uw idee uit te voeren en hoe de gemeente of andere organisaties hierbij (financieel) kunnen ondersteunen.

In Stompwijk is er in januari geen spreekuur en in Leidschendam en Voorburg zijn deze vorige week net geweest. Er is een extra spreekuur Voorburg-Noord met de wijkagent, buurtcoach, opbouwwerker WOEJ en de gebiedsregisseur op woensdag 25 januari van 16:00 tot 18:00 uur in de Fransstraat 16 (achter basisschool De Parachute). Verder is er een telefonisch spreekuur van de gebiedsregisseur Leidschendam op donderdag 19 januari van 10:30 tot 12:00 uur via tel. 06-2529 4984. Vooraf aanmelden is niet nodig.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Passanten werd aandacht gevraagd voor  wat zij door het toilet en de gootsteen spoelen en welke gevolgen dat heeft voor de waterkwaliteit.
Campagne ‘Schoon water begint thuis’ Actueel 54 minuten geleden 1
Deelauto van Greenwheels aan de Schadeken in Leidschendam (foto: pr gemeente LV).
Meer deelauto’s in gemeente vanwege groeiende vraag Actueel 2 uur geleden
De bouw van 1.200 woningen en voorzieningen op de locatie van het voormalige ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid aan de Anna van Hannoverstraat in Den Haag kan nu doorgaan (foto: Ap de Heus).
Groen licht voor 1.200 woningen in voormalig ministerie Actueel 3 uur geleden 3
Babette de Leede maakte 50 runs en werd daarmee topscorer (foto: Catch of the Day).
Leidschendamse Babette de Leede op T20 WK cricket in grootse vorm Sport 3 uur geleden
Yulianna ontvangt de felicitaties van juryvoorzitter Vincent de Kort (foto: Arcadio M Lanz).
Yulianna Beziazychna wint concours in Koninklijk Concertgebouw Cultuur 4 uur geleden
In Leidschendam-Voorburg belandt relatief veel afval bij het restafval; en niet altijd in de container (foto: Ap de Heus).
Relatief veel restafval in Leidschendam-Voorburg Actueel 5 uur geleden 5

Uit de krant