Met een lasergun werden te hard rijdende voertuigen gecontroleerd en bij een overtreding verbaliseerd (foto: politie LV).
Met een lasergun werden te hard rijdende voertuigen gecontroleerd en bij een overtreding verbaliseerd (foto: politie LV).

Elf bekeuringen bij snelheidscontrole op Prins Bernhardlaan

Actueel 231 keer gelezen

Voorburg – De politie heeft vanmiddag, donderdag 20 augustus, op de Prins Bernhardlaan in Voorburg een snelheidscontrole gehouden. Aanleiding waren signalen uit de wijk over automobilisten die regelmatig te hard zouden rijden.

Tijdens de controle werden elf bekeuringen uitgeschreven wegens het overschrijden van de geldende maximumsnelheid. De gemeten snelheden lagen tussen de 68 en 86 kilometer per uur.

De politie constateerde daarnaast enkele andere verkeersovertredingen. Zo reed er een voertuig rond dat was voorzien van een vierde remlicht. Ook werd een fietser gezien die op een kruising door rood licht reed. Voor deze overtreding werd eveneens een bekeuring uitgeschreven.

Omdat er vanuit de buurt meldingen en signalen blijven binnenkomen over te hoge snelheden, laat de politie weten de Prins Bernhardlaan vaker te zullen controleren. Daarmee wil de politie de verkeersveiligheid op de weg verbeteren en automobilisten bewust maken van de geldende snelheidslimiet.

Inwoners die overlast ervaren van voertuigen die te hard rijden, kunnen dit melden bij de politie via 0900-8844. Bij acute situaties waarbij direct politieoptreden nodig is, kan uiteraard 112 worden gebeld.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Met een lasergun werden te hard rijdende voertuigen gecontroleerd en bij een overtreding verbaliseerd (foto: politie LV).
Elf bekeuringen bij snelheidscontrole op Prins Bernhardlaan Actueel 2 uur geleden 1
Ook inwoners van Voorburg mogen hun tuinen weer sproeien (foto: Gardena).
Er mag (tijdelijk) weer worden gesproeid in Delfland Actueel 5 uur geleden
Activiteiten bij De Moolenmeester op het terrein van houtzaagmolen De Salamander (archieffoto).
Kindermiddag bij De Salamander Actueel 6 uur geleden
"Ik hou eigenlijk helemaal niet van politiek", aldus fractievoorzitter Marijn Damsma-Blaisse van Volt (foto: Inge Koot).
Marijn Damsma-Blaisse (Volt): “Politiek ingegaan om systemen te veranderen” Politiek 8 uur geleden 2
De wekelijkse training richt zich daarom op drie belangrijke elementen: inspanning, uitdaging, ontspanning en plezier (foto: pr SenW).
Nieuwe krachtbreintrainingbij SenW in Leidschendam Actueel 10 uur geleden
De politie Leidschendam-Voorburg gaf inwoners inwoners op een opvallende manier antwoord op vragen rond het aantreffen van een drugslab in een woonomgeving (foto: politie LV).
Drugslab in Prinsenhof maakt inwoners alert op signalen Actueel 11 uur geleden

Uit de krant