
Activiteitenruimte geopend in Heuvelwijk
Actueel 2.051 keer gelezenWoningcorporatie Vidomes heeft de woning aan de Burgemeester van Duyvendijklaan 21 onttrokken uit de woningvoorraad met als doel hier een activiteitenruimte van te maken voor de bewoners van de Heuvelwijk (en met name voor de bewoners van de Burgemeester van Duyvendijklaan en de Burgemeester Velthuijzenlaan). De woning is de afgelopen maanden verbouwd tot een frisse, gezellige ruimte.
Op donderdag 15 juni heeft de opening plaatsgevonden van deze activiteitenruimte. Het was een drukbezochte middag met veel bewoners, de wijkagenten, medewerkers van Vidomes en Woej en netwerkpartners.
![]()
De woning is verbouwd tot een frisse, gezellige ruimte.
De officiële openingshandeling werd gedaan door wethouder Bianca Bremer door middel van het aansnijden van de taart met hierop de nieuwe naam van de activiteitenruimte: Duyv 21. Vervolgens heeft zij de taart gesneden en uitgedeeld aan de bewoners. Dit kwam extra ten goede aan de al ongedwongen en gezellige sfeer.
![]()
Onder de bewoners was een wedstrijd uitgeschreven voor het bedenken van een passende naam. Een jury heeft uit 25 inzendingen de naam Duyv 21 gekozen. Bewoonster Marianne Buijink kreeg hiervoor een leuke prijs.
Tijdens de middag konden de bezoekers kennismaken met een ‘proeverijtje’ van de verschillende activiteiten die gaan plaatsvinden. Op elke dag in de week is er wel iets te doen: wandelen, bingo, spelletjes, creatieve ochtend/middagen, koffie ochtenden, met daaraan soms een thema verbonden. Ook zal er op woensdagmiddag waarschijnlijk een middag zijn voor de jeugd en op dinsdagmiddag een multi culti middag. Mensen die hierover ideeën hebben, kunnen dit melden bij de flatcoach via danielle.tan@woej.nl.


















