
Onderwijsjubileum Peter Ham uitgebreid gevierd
Actueel 781 keer gelezenLeidschendam - Op de RKBS Maria Bernadetteschool werd afgelopen week het 40-jarig onderwijsjubileum van meester Ham gevierd.
Meester Ham is reeds 31 jaar aan de school verbonden als leerkracht, adjunct-directeur en zorgcoördinator. Daarvoor heeft hij gewerkt op de Monseigneur Beckerschool en de Johannes de XXIII. Op woensdagmorgen werd hij door alle kinderen toegezongen. Het was de start van de Kinderboekenweek en hij kreeg - omdat het thema Oma's en Opa's is- bezoek van zijn moeder, gespeeld door de directeur van de school.
Daarna was er in de aula een heel goed geslaagde viering met optredens van alle kinderen. Op vrijdagmiddag waren er twee recepties voor de ouders van de school en voor genodigden. Veel collega's, oud leerkrachten en directeuren en ook oud-leerlingen waren aanwezig alsmede familie van Peter Ham. Het team verzorgde een presentatie met quizzen uit de laatste 40 jaar. Van 'Een van de Acht' tot 'Wie van de Drie', waarin Peter Ham steeds de hoofdrol speelde.
Op deze manier heeft het team laten zien hoe dankbaar ze zijn met de wijze waarop Peter Ham zijn taken op de Maria Bernadette vervult. Hij is in het team zeer gezien, omdat hij altijd voor iedereen klaarstaat en een vrolijke noot is in de school. Letterlijk en figuurlijk, want hij gaat altijd neuriënd en zingend door de gangen.
















