
Monumentendag met muziek en open toren in Dorpskerk
Historie 125 keer gelezenLeidschendam - De Stichting Vrienden van de Dorpskerk verzorgt op zaterdag 12 september van 10.00 uur tot 16.00 uur weer de openstelling van de Dorpskerk bij de sluis in het kader van Open Monumentendag.
Dit jaar is het thema van Open Monumentedag ‘Weerbaar Erfgoed’. Over het rijksmonument de Dorpskerk aan de sluis in Leidschendam valt in dat kader natuurlijk het nodige te vertellen.
In samenwerking met de Vereniging Erfgoed Leidschendam wordt over dit thema ook een fototentoonstelling gepresenteerd.
In de ochtend is muziek te horen. Omstreeks 11.00 uur treedt het a-capella koor Cantiamo op. Ook vorig jaar trad dit koor tijdens Open Monumenten Dag op en dat optreden werd zo enthousiast ontvangen, dat zij weer een optreden verzorgen.
In de middag is de toren tussen 13.00 en 14.30 uur geopend. Van 13.00 tot 14.30 uur zal ook de toren te beklimmen zijn. U heeft dan een mooi uitzicht vanuit de geopende ramen op de sluis en omgeving. Ook kunt u het oude uurwerk van de klok bewonderen.
















