
Stompwijk ‘92 na ruime winst nog steeds op tweede plek
Sport 1.873 keer gelezenStompwijk - Afgelopen weekend speelde de dames van Stompwijk ‘92 de thuiswedstrijd tegen VELO uit Wateringen. Als VELO wist te winnen, kwamen zij op 2 punten. Maar de dames van Stompwijk’92 hadden nog wat recht te zetten van de uitwedstrijd in Wateringen, die in 26-26 eindigde. Ditmaal bleven de punten in Stompwijk: 27-19.
De motivatie was bij de warming-up al te zien bij de dames en dit zag je terug in de wedstrijd. Met een goed tempo en goede samenwerking tussen de dekking en de keepers, wist Stompwijk’92 al snel een gat te slaan: 5-1. De spirit en het teamgevoel zaten er goed in. De ploeg kreeg vleugels en kon zelfs uitlopen naar een 8-3 voorsprong. Maar VELO kwam meer in de wedstrijd en kon een paar keer goed afronden: via 10-4 naar 14-9 bij rust.
Nu was het zaak om niet te verzwakken en de goede eerste helft door te trekken. Dat wisten de dames ook en zij kwamen scherp uit de kleedkamer. De opgebouwde voorsprong kon worden vastgehouden en zelfs uitgebreid. In de laatste 10 minuten werden de dames van Stompwijk’92 wat slordiger, maar de voorsprong was groot genoeg.
Ook nu stond de keepster er en de verdediging werkte eveneens hard. Hierdoor had VELO moeite om tot scoren te komen. Na 60 minuten klonk het eindsignaal bij 27-19. Een mooie, ruime en verdiende overwinning, waar als team 60 minuten lang voor gevochten is.
En dat mede dankzij al het publiek dat de dames had toegejuicht.
















