Het feestelijke moment startte met een woordje door architect Wouter Zaaijer en projectcoördinator Mark Moerdijk (foto: Egbert de Boer).
Het feestelijke moment startte met een woordje door architect Wouter Zaaijer en projectcoördinator Mark Moerdijk (foto: Egbert de Boer).

The Flow voorziet in 295 woningen te Voorburg

Actueel 108 keer gelezen

Voorburg - Pleijsier Bouw heeft op donderdag 21 mei het nieuwbouwproject Damsigt, The Flow, in Voorburg officieel opgeleverd.

Na de start van de werkzaamheden in 2023, waarbij het voormalige kantoorgebouw Damsigt werd gesloopt, is het project nu drie jaar later volledig gerealiseerd. Het feestelijke moment werd afgetrapt met een woordje door Wouter Zaaijer, architect bij OZ Architecten en Mark Moerdijk, projectcoördinator van Pleijsier Bouw, waarna iedereen vrijblijvend een ronde kon doen over het gerealiseerde project. Het totale project omvat 36.500 m².


De zes woongebouwen van The Flow met in totaal 295 woningen, van bovenaf gezien (foto: Egbert de Boer).

The Flow bestaat uit 295 woningen, verdeeld over zes woongebouwen die met elkaar verbonden zijn door een op maaiveld gelegen parkeergarage met een oppervlakte van 7.500 m². Vijf woongebouwen bestaan uit vijf bouwlagen en het zesde woongebouw heeft een U-vormige bouw en bestaat uit drie bouwlagen. De totale oppervlakte van deze gebouwen is 28.900 m².

Met The Flow is een nieuwe, groene woonomgeving gerealiseerd. Binnen het project stonden hoogwaardige appartementen in een groene en stedelijke omgeving centraal. Dankzij de goede samenwerking tussen alle betrokken partijen is het project voorspoedig gerealiseerd.

“Pas als alle gebruikers tevreden zijn, beschouwen wij een project als afgerond”, aldus Mark Moerdijk, Projectcoördinator, Pleijsier Bouw.

De zes woongebouwen van The Flow met in totaal 295 woningen, van bovenaf gezien (foto: Egbert de Boer).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant