(foto: PR)
(foto: PR)

Lever punten in voor voedselbank

Actueel 7 keer gelezen

VOORBURG - Honderden mensen hebben hun Douwe Egberts waardenpunten voor de voedselbank al gedoneerd. In onze gemeente staat de teller nu op bijna 300.000 punten. Als een koffievlek breidt de actie zich onder leiding van Lionsclub Voorburg ook landelijk uit. Via het speciale postbusnummer komen uit heel het land poststukken binnen. Landelijk staat de teller nu op 1,8 miljoen punten.

De door u gedoneerde waardepunten kan de voedselbank heel goed gebruiken door deze in te verzilveren voor koffie en thee producten. Laat dit nou producten zijn waar de voedselbank moeilijk aan kan komen. Geef uw D.E. Waardepunten nog meer waarde en stel deze ook ter beschikking aan onze voedselbank! Uw waardenpunten kunt u de gehele decembermaand inleveren op vijf adressen binnen onze gemeente. Racketcentrum Westvliet, Hotel Centraal, Vlietweg 130, Restaurant Papermoon Herenstraat 175, drogisterij COCO Rembrandlaan 61 en Primera Laan van Nieuw Oosteinde 294.*

Uit de krant