
Gezellige drukte tijdens Cultureel Zomerfestival
Fotoverslag 207 keer gelezenVoorburg - Winkelcentrum Julianabaan stond zaterdag 29 augustus in het teken van het jaarlijkse Cultureel Zomerfestival. Bezoekers konden genieten van muziek, dans en diverse activiteiten voor jong en oud.
![]()
(foto: Dick Janssen).
Voor kinderen waren er workshops, luchtkussens en een ballonnenartiest die de mooiste figuren maakte. Schakelliefhebbers konden het opnemen tegen leden van de schaakclub. Verschillende bandjes, zangeressen en koren zorgden voor een muzikale sfeer, terwijl dansers het publiek vermaakten.
![]()
(foto: Dick Janssen).
Ook drie kleurrijke steltenlopers trokken veel bekijks. De gezellige drukte was bovendien goed merkbaar op de terrassen, waar bezoekers terechtkonden voor een hapje, drankje of ijsje.
![]()
Een aantal koren maakte ook hun opwachting op het hoofdpodium (foto: Dick Janssen).
Het festival zorgde opnieuw voor een sfeervolle zomerdag vol cultuur en vermaak (zie ook Het Krantje van deze week).
(foto’s: Dick Janssen en Ap de Heus).

































