Koken en samen eten in Voorburg Noord (foto: pr SenW).
Koken en samen eten in Voorburg Noord (foto: pr SenW).

Ontmoeten en Verbinden in Bovenveen en Voorburg-Noord

Actueel 103 keer gelezen

Voorburg - In een tijd waarin mensen steeds vaker langs elkaar heen leven, groeit de behoefte aan echte ontmoetingen. Vanuit die gedachte organiseren Sport en Welzijn en GGZ Rivierduinen op donderdag 5 juni een bijzondere middag in Wijkcentrum De Groene Loper.

Samen met Stichting Chi Chu Cha en Crealine willen de organisaties bewoners uit Voorburg en omgeving samenbrengen voor een warm samenzijn waarin ontmoeting, creativiteit en verbinding centraal staan. De bijeenkomst brengt welzijnswerk en geestelijke gezondheidszorg samen. 

Het doel is een plek te creëren waar iedereen zich welkom voelt en waar ruimte is voor echte aandacht, nieuwe contacten en een gevoel van samenhorigheid. 

Er wordt een gevarieerd programma geboden. Zo wordt er een gratis warme maaltijd verzorgd via het initiatief Koken in de Buurt, zijn er creatieve workshops en inspirerende sprekers, en is er volop ruimte voor gesprekken en nieuwe ontmoetingen. 

Volgens sociaal makelaar Ragenie Jawalapersad van Sport en Welzijn is elkaar ontmoeten belangrijker dan ooit. “Door samen te komen en echt contact te maken, bouwen we aan een warme samenleving waarin iedereen meetelt.” 

De bijeenkomst vindt plaats van 13.30 tot 16.00 uur en is gratis toegankelijk. De middag wordt mede mogelijk gemaakt door woningcorporaties Wooninvest en Vidomes. Iedereen is welkom.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant